20170228.02017 m. vasario 28 d. mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo tradicinėje Užgavėnių šventėje, kuri šiemet persikėlė į didelį profesinių mokyklų stadioną. Užgavėnės - gamtos žadinimo diena. Dainavos rajono darželių auklėtiniai, mokyklų jaunimas, progimnazijų mokiniai ir dar daug bendruomenės narių susirinko pažiūrėti, kaip storulis Lašininis ir išdžiūvėlis Kanapinis, žiema ir pavasaris, eina imtynių ir kuris kurį nugalės.

Kad būtų geri metai, sočiai prisivalgėme skanių blynų, prisišokome ir prisidainavome, tuo pasirūpino renginio organizatoriai – Kauno bendruomenės centro „Dainava“ kolektyvas. Jiems talkinome ir mes. Sukūrėme ir aprengėme įspūdingą Morę , prigaminome nuostabių kaukių, žaismingų ženklelių, prikepėme daugybę mielinių blynų. Visaip gąsdinome žiemą: triukšmingai šokome, trypėme grojant kapelom, linksminomės ir didžiavomės savos gamybos tradicinėmis kaukėmis.

Paskutinį kartą gausiai ir riebiai pavalgėme, išvarėme žiemą ir paskatinome greičiau ateiti pavasarį. Prisirinkome PADĖKŲ už surengtą sėkmingą žiemos išvarymą ir pavasario prišaukimą, (vieno iš jų už Tradiciškiausią kaukę), prisivalgėme Lietuvos Respublikos Seimo nario, renginio globėjo gerb. Lauro Stacevičiaus dovanotų saldainių ir ramiai galime laukti Šv. Velykų !!!

Nijolė Ganusauskienė, socialinė pedagogė