20170523.002017 m. gegužės 23 d. RGT -6 gr. mokiniai ir dailės mokytoja E. Briedytė Žukovskienė dalyvavo metodiniame seminare „Vaikų ir jaunimo kultūrinio ugdymo patirtis", kuris vyko Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.

Šiame seminare mūsų mokyklos geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė kalbėjo apie kūrybinių geografijos užduočių taikymą ekskursijų metu, o reklamos ir kompiuterinės grafikos profesijos mokytoja Lina Kaubrienė -Stunžėnienė pristatė geografijos ir vizualinės reklamos  integruotos pamokos „Piliakalniai mena..." fragmentus. Kartu su mokytojomis dalyvavo ir praktinę užduotį- ženkliukų su piliakalniais gamybą - pademonstravo pirmo kurso vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai. Ženkliukai su piliakalnių vaizdais ir KBPVM logotipu buvo padovanoti miesto mokyklų mokytojams. Pranešimas sulaukė didelio susidomėjimo, o mokiniams tai buvo nauja patirtis pristatant savo kompetencijas.

Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė