20171030.02017 m. spalio 30-tąją, prasidėjus mokinių atostogoms, gausus KBPVM mokytojų būrys išvyko į Respublikinę mokslinę – praktinę konferenciją „Ugdymo inovacijos ir perspektyvos gerinant pamokos kokybę“. Konferencija vyko Kauno techniko profesinio mokymo centre.

Gausus konferencijos dalyvių būrys klausė pranešimų plenariniame posėdyje, vėliau dalyviai pasidalino į dvi sekcijas ir klausė pranešimų jose.

Džiaugiamės, jog mokyklą šioje konferencijoje atstovavo ne tik klausytojai, bet ir konferencijos pranešėjos: Profesijos mokytojos R. Paulauskaitė-Pranaitė ir R. Rutkauskienė skaitė pranešimą „Praktiniu turiniu grįsto mokymo galimybės ir perspektyvos teisės ir buhalterijos pamokose.“ Verslo skyriaus vedėja L. Kaubrienė-Stunžėnienė ir vyr. profesijos mokytoja E. Briedytė-Žukovskienė skaitė pranešimą „Dailės ir kompiuterinės grafikos integravimas gerinant pamokos kokybę“.