20180130.002018 m. sausio 30 dieną Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė ir kompiuterinės grafikos profesijos mokytoja metodininkė Lina Kaubrienė-Stunžėnienė skaitė paskaitą Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.

Paskaita „Tėvą Stanislovą prisimenant. „Be gerų darbų tikėjimas yra miręs“ buvo skaitoma Kauno miesto pedagogams, renginyje dalyvavo ir vizualinės reklamos specialybės mokiniai.

2018 metus Lietuvos Seimas paskelbė Tėvo Stanislovo metais.   2018 metais rugsėjo 29 d. sukanka 100 metų, kai gimė žymusis kapucinas, misionierius, žydų gelbėtojas, tremtinys, dvasininkas Tėvas Stanislovas. Siekdama supažindinti jaunimą su šios iškilios asmenybės gyvenimu, mokytoja Ilona Urbonienė pasakojo apie Tėvą Stanislovą, iliustruodama savo kalbą daugybe nuotraukų. Tarsi spalvingai išausta juosta prieš klausytojų akis išsiskleidė šio iškilaus žmogaus kantrybės, pasiaukojimo, gerumo, gyvenimo džiaugsmo, vienuoliškų darbų, maldų gijos. Buvo pristatytos knygos apie Tėvą Stanislovą: Birutės Tiknevičiūtės „Tėvas Stanislovas – mažutėlių tarnas“ ir Valentinos Šereikienės „Tėvo Stanislovo saulė“; buvo skaitomos šių knygų ištraukos ir citatos .

Vizualinės reklamos gamintojų specialybės mokiniai daug sužinojo apie dvasininko gyvenimą, kompiuterinės grafikos pamokų metu jie projektavo ir gamino suvenyrinius ženkliukus su Tėvo Stanislovo atvaizdu. Suvenyrų gaminimo procesas buvo pademonstruotas ir renginio metu. Dalyvaudami švietėjiškuose renginiuose mokiniai įgyja keleriopos naudos - jie tobulina savo profesines kompetencijas ir plečia akiratį.

Profesijos mokytoja metodininkė Lina Kaubrienė-Stunžėnienė