20180213.02018 m. vasario 13 dieną Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos bendruomenė dalyvavo Kauno Dainavos rajono bendruomenės centro organizuotame renginyje ,,Švęskime Užgavėnes kartu ir palydėkime žiemą Dainavoje“. Renginys vyko vaizdingame Dainavos parke.

Šiais, kaip ir kiekvienais metais, renginio akcentu tapo Morė. Ją sukūrė ir pagamino mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų komanda. Mokyklos bendruomenė linksmai sukosi šokių rateliuose, vaišinosi blynais ir kitais skanumynais. Nuostabu tai, kad renginyje dalyvavo ir dideli, ir maži: pasipuošę Užgavėnių kaukėmis 5-kių darželių vaikučiai, lydimi auklėtojų, taip pat vidurinių mokyklų mokiniai, profesinių mokyklų bendruomenės, Dainavos rajono gyventojai, Dainavos bendruomenės centro nariai. Gausus būrys dalyvių šėlo persirengėlių rungtyse; stebėjo Kanapinio ir Lašininio dvikovą. Džiaugsmingai šaukdami: „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“, vis kartodami ir besilinksmindami, laukė reginio, kaip suliepsnos žiemą simbolizuojanti Morė.

Lina Kaubrienė Stunžėnienė, verslo skyriaus vedėja