• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20180503.02018 m. gegužės 3 dieną PK- 7 grupės mokiniai, jų auklėtoja profesijos mokytoja Rūta Rutkauskienė ir verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė viešėjo modernioje vizualinės reklamos įmonėje UAB ,,DIZREGA”.

Įmonę mokiniams pristatė ir jos veiklą apibūdino įmonės vadovas Audrius Navickas. Bendrovė ,,DIZREGA” įkurta 2001 metais, jos veiklos sritys – vizualinės reklamos kūrimas, reklaminių plotų nuoma, efektyviausių jos sklaidos kanalų planavimas, reklamos objektų gamyba ir montavimas numatytoje vietoje, priežiūra, modernizavimas, kitos reklamos paslaugos.

Įmonės vadovas supažindino mokinius su vizualinės reklamos gamybos procesais, parodė ,kaip gaminami aukščiausios kokybės šviečiančios reklamos objektai: įvairiausi vidaus ir lauko stendai.

PK - 7 grupės mokiniams mokykloje dėstoma mokomoji disciplina ,,Įmonės įvaizdis ir reklama”, todėl ekskursijos metu mokiniai praplėtė savo akiratį, pamatė vizualinės reklamos gamybą kitu aspektu.

Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė

Renginių nėra