Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20180919.02018 rugsėjo 19 d. Kauno Paveikslų galerijoje vyko mokytojos ekspertės D. Rimkevičienės estetikos pamoka „Estetinis ir dvasinis asmenybės ugdymas“. AKT – 7 ir AKT – 8/ gr. mokiniai aplankė parodas „Kūrybos briaunos. Adomo Galdiko (1893 – 1969) retrospektyva“ ir „Nukirstas miestas.

Persodintas žmogus“. Mokytoja supažindino su A. Galdiko, universalaus XX a. menininko, darbais, kuriems įtakos turėjo įvairios meno kryptys. Vaikščiodami po galerijos sales pastebėjome, kad šio menininko kūriniams būdingas cikliškumas, tarsi atkeliavę iš XIX a. šventųjų, lietuviškojo peizažo motyvai atkartojami kūriniuose. Dalyvaujantiems pamokoje ypač svarbi pasirodė menininko mintis, išsakyta pirmojoje ARS parodoje: „Užuojauta tiems, kurie net nemurmėdami prisitaiko nusistovėjusiam skoniui. Nemaloniai esam nustebę matydami, kaip pataikaujama įvairioms, su menu nieko bendro neturinčioms idėjoms...“ Supratome, kad šių dienų mokiniui taip pat svarbu atpažinti tikrąjį meną, nes tik toks menas gali ugdyti asmenybę. Tokio meno pavyzdys – parodos pagrindinis akcentas – per karus ir sovietmetį muziejaus fonduose išsaugotas monumentalus dekoratyvinis pano „Lietuva“, sukurtas 1937 m. pasaulinei parodai Paryžiuje ir laimėjęs GrandPrix.

Paroda „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“ kvietė kalbėtis apie medžius ir žmones. Pokalbio kontekstas aštrus – Lietuvos miestuose naikinami brandūs medžiai. Mokytoja akcentavo, kad ši paroda kalba ne tik apie gamtosaugos problemas, bet ir apie pavojingą žmogiškųjų vertybių nykimą. Ši paroda – projekto „Mieste. Gatvėj. Galerija be sienų“ idėjinis branduolys, ji kviečia susimąstyti apie savo santykį su tuo, kas žmogui gyvybiškai svarbu.

Dalyvavę šioje pamokoje AKT – 7 ir AKT – 8 gr. mokiniai turėjo galimybę diskutuoti apie meno įtaką, svarbą, apie būtinumą ugdyti asmenybę pasitelkiant meną.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė Dalia Rimkevičienė

 

Nuotraukų galerija

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt