• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20181001.02018 m. spalio 1 d. SVT-7, SV-6 ir PK-7 grupių mokiniai kartu su mokytoja Vita Rašinske vyko savanoriauti į Vilnių, Gariūnų verslo parką, kur vyko kasmetinė „Mamų mugė“.

„Mamų mugėje patiko bendrauti, susipažinti su naujais žmonėmis. Sužinojau, kaip rūšiuoti rūbus, buvo įdomu pamatyti, kaip tai vyksta. Džiaugiuosi, kad buvo galimybė atstovauti savo mokyklai,“  – pasakojo SV-6 mokinys Darius Ragauskas.

„Labai puiki iniciatyva. Mamų mugėje kaip savanorės dalyvavome pirmą karą. Labai patiko pati mugės idėja. Bendradarbiavimas su kitais žmonėmis, naujovės, draugiška kompanija – buvo tikrai įdomu ir naudinga. Mielai pakartotume!,“-įspūdžiais dalinosi PK-7 grupės mokinės Jolanta Gudžiūnaitė ir Edita Marcinkonytė.

„Dalyvaudami „Mamų mugėje“ mokiniai turi galimybę ne tik prisidėti prie prasmingos labdaros veiklos, bet taip pat susipažįsta su socialiai atsakingo verslo organizavimo subtilybėmis, prekių priėmimo, išdavimo, ženklinimo, rūšiavimo ypatumais.  Dalyvavimas tokiose mugėse ir panašiuose renginiuose skatina mokinių visuomeniškumą, ugdo gebėjimą dirbti individualiai ir komandoje, mokiniai įgyja nemažai praktinių įgūdžių,“ – mokinių noru dalyvauti savanoriškoje veikloje džiaugėsi verslo skyriaus mokytoja Vita Rašinskė.

Renginių nėra