20181002.02018 m. spalio 2 d. kelionių agento specialybės pirmo kurso mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje - išvykoje „Kauno senamiesčio vingiais“. Mokiniai pristatė atskirus Kauno senamiesčio lankytinus objektus.

Paslaptingas, pilnas rudeniškų spalvų Kauno senamiestis – puiki erdvė, kurioje gausu įdomių architektūros ir kultūros paminklų: tai Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, rotušė, Šv. Petro ir Povilo katedra, Perkūno namas. Visi jie byloja apie turtingą miesto viduramžių laikotarpį. Popiežiaus Pranciškaus nuotrauka ant bazilikos sienos mokiniams dar kartą priminė, kad rugsėjo mėnesį jis lankėsi šioje šventovėje, mūsų mieste.

Kauno miesto muziejuje mokiniai susipažino su turtingomis archeologinių radinių kolekcijomis, lankėsi burmistro kabinete, o jo laukiamajame turėjo galimybę pasimatuoti XX a. vidurio skrybėlaites, apžiūrėjo 500 metų senumo vaško lydimo krosnį. Labai įdomu buvo pajusti prieš kelis šimtmečius gyvenusių kauniečių kasdienybę, kuri liudija Kauno išskirtinumą, atsineštą iš Hanzos miestų sąjungos.

Ilona Urbonienė, geografijos mokytoja ekspertė