20190130.002019m. sausio 30 d. 1-oji gimnazijos klasė, smulkiojo verslo paslaugų teikėjo ir sandėlininko-operatoriaus specialybės besimokantys mokiniai dalyvavo išvykoje - ekskursijoje į UAB "AŠA" - Pleveles.lt

UAB "AŠA" direktorė Živilė papasakojo, jog bendrovė yra viena iš didžiausių stiklo plėvelių tiekimo ir įrengimo bendrovių Lietuvoje. Bendrovė tiekia bei klijuoja patikimas naujoviškas, lengvai ir parastai naudojamas plataus spektro plėveles stiklams, skirtas pašalinti stiklo trūkumams ir apsaugoti žmones nuo nepageidaujamo saulės poveikio. Direktorė akcentavo, kad bendrovės paslaugos apima įvairias aplinkas - namus, mokslą, verslą - todėl padeda visur ir visada komfortiškai ir saugiai jaustis.

Buvome maloniai nustebinti bendrovės dovanomis ir pravestu mini konkursu.

Profesijos mokytoja Laima Mazilevskienė ir vyr.profesijos mokytoja Meilė Vizbarienė