20190405.02019 m. kovo 5 dieną mokyklos bendruomenė dalyvavo Kauno Dainavos rajono bendruomenės centro organizuotose Užgavėnėse vaizdingame Dainavos parke.

Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, renginio akcentu tapo Morė. Ją sukūrė ir pagamino jungtinė mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų komanda, o kūrimo eigą fiksavo Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinys Ailandas Legačinskas. Šiemet ji pelnė storiausios Morės titulą. Mokyklos bendruomenė linksmai sukosi šokių rateliuose, vaišinosi blynais, žiemą vijo dainomis ir šokiais. O kad rezultatas būtų tikrai garantuotas vis kartodami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ susirinko prie laužo, kuriame degino žiemą simbolizuojančią Morę. Tikima, kad taip greičiau ateis pavasaris ir žiema greičiau išsineš šalčius.

Vilija Bujanauskienė, buitinių paslaugų skyriaus vedėja