• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20190925.02019 m. rugsėjo 25 d. profesijos mokytojos Vita Rašinskė ir Rūta Rutkauskienė vedė integruotą netradicinę pamoką "Sunkiosios pramonės verslo paslaptys", kurios metu kartu su pardavimų konsultanto ir sandėlininko - operatoriaus specialybių mokiniais lankėsi metalo apdirbimo ir prekybos įmonėje „Kaunas Metal“.

Mokiniai susipažino su pirkimų ir pardavimų skyriaus veikla, užsakymų dokumentais, turėjo galimybę pamatyti, kaip vystoma metalo gaminių sandėliavimas, gamyba.  Įmonės atstovas papasakojo, kaip efektyviai išnaudoti sandėlių plotus, supažindino su įrengimais, skirtais kelti sunkiasvorius metalo gaminius.

„Didelį įspūdį paliko gamybinių ir sandėliavimo patalpų dydis, technika. Buvo labai įdomu, nes niekada anksčiau nebuvau buvusi tokioje įmonėje . Įmonės atstovas  įdomiai pristatė įmonės vykdomą veiklą“, – įspūdžiais po pamokos dalijosi mokinė Greta Buragaitė.

Pamokos tikslas: supažindinti mokinius su sunkiosios pramonės verslu, sandėlio darbo organizavimu, sandėlių apskaitos sistema, realiai parodyti, kaip teorinės žinios ir įgūdžiai pritaikomi praktikoje.

Profesijos mokytojos Vita Rašinskė ir Rūta Rutkauskienė

Renginių nėra