• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20181204.00Gruodžio 4 d. mūsų mokyklos auklių specialybės mokinės apsilankė Kauno mokykloje – darželyje „Rūtelė“.

Merginos, vadovaujamos profesijos mokytojos metodininkės R.Mušinskienės ir muzikos bei meninio ugdymo mokytojos ekspertės D. Rimkevičienės, paruošė edukacinę programą - rytmetį „Kalėdų belaukiant“. Mažieji įdėmiai klausėsi pasakojimo apie Adventą, drauge su būsimomis auklėmis minė mįsles, būrėsi kalėdiniais burtais, dainavo, šoko ir žaidė lietuvių liaudies žaidimus. Programos pabaigoje visus labai nudžiugino mokinių pagamintos malonios dovanėlės. Tikime, kad puoselėjant tautos žodinį, muzikinį palikimą, skatinant pažinti ir gerbti kultūros tradicijas, mažieji „Rūtelės“ auklėtiniai užaugs dorais ir garbingais Lietuvos piliečiais.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė Dalia Rimkevičienė

Renginių nėra