20160902.0ESFA vykdomas projektas „ESF Akademija“ šiais mokslo metais moksleiviams atvers duris į savanorystės pasaulį.

Šį rudenį jau aštuntą kartą Europos socialinio fondo agentūros vykdomas projektas ESF Akademija skelbia mokslo metų pradžią ir atveria duris Lietuvos moksleiviams, kviesdama juos susipažinti ir išbandyti įvairias savanorystės veiklas.

Šiais mokslo metais prie projekto prisijungusių moksleivių iš visos Lietuvos lauks interaktyvios paskaitos, kurių metu karjeros planavimo ekspertai, savanorystės veiklų organizatoriai ir dalyviai pristatys savo patirtį, galimybes ir tokių veiklų naudą jauniems žmonėms. Moksleiviai bus skatinami išbandyti įvairiausias savanoriškas veiklas, įgyti naujos patirties, kurią vėliau galės sėkmingai pritaikyti rinkdamiesi ateities profesiją.

Savanorystės veiklas projekto metu išbandę moksleiviai turės unikalią galimybę ne tik padėti kitiems, bet ir tobulėti patys. Atsižvelgiant į pasirinktą savanorystės kryptį, jie ugdys viešojo kalbėjimo, auditorijos valdymo, laiko planavimo, konsultavimo ar kitus įgūdžius. Įgyta patirtis suteiks pasitikėjimo savimi. Tikimės, kad tai bus pirmas žingsnis sėkmingo ateities profesijos pasirinkimo link.

Nuoroda į naujieną: http://www.esf.lt/lt/akademija/esf_akademija

Registracijos nuoroda: http://www.esf.lt/lt/akademija/konkursai