Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

 • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

 • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

 • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

 • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

 • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20160907.02016 m. spalio 5 d. Kauno buitinių paslaugų mokykla kartu Kauno klinikų kraujo centru kviečia ne tik pasveikinti savo mokytojus, bet taip pat tapti kraujo donorais.

Kraujo donorystė – tai vieno žmogaus galimybė padaryti gera kitam žmogui ar net išgelbėti jo gyvybę, neaukojant tiek jau ir daug – tik šiek tiek kraujo.

Kodėl kraujo donorystė yra naudinga?

 • Buvimas kraujo donoru pagerina širdies sveikatos būklę. Kraujo davimas pagerina bendrą jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos būklę. Padidėjęs geležies kiekis kraujyje padidina tikimybę susirgti širdies ligomis, tuo tarpu reguliarus kraujo davimas, ypač vyrams, padeda sumažinti geležies kiekį kraujyje. Tai gali sumažinti tikimybę patirti širdies smūgį iki 88%. Be to, reguliarus kraujo davimas gali iki 33% sumažinti tikimybę patirti kitas rimtas širdies ir kraujagyslių sistemos problemas, pavyzdžiui, insultą.
 • Pagreitina naujų kraujo ląstelių gamybą. Praradęs kraujo, donoro organizmas iš karto pradeda užpildyti jo vietą. Po 48 valandų nuo kraujo davimo kaulų čiulpai pradeda gaminti naujas ląsteles, o visos prarastos ląstelės yra pilnai pakeičiamos dviejų mėnesių laikotarpyje. Taigi, kraujo davimas skatina naujų ląstelių gamybą, o tai savo ruožtu padeda jūsų organizmui išlikti sveikam.
 • Sudegina kalorijas. Reguliarus kraujo davimas gali pagerinti jūsų fizinę būklę. Davę 450 ml kraujo sudeginate 650 kalorijų.
 • Pagyvenusiems žmonėms padidina gerovės pojūtį. Dauguma pagyvenusių žmonių, turinčių gerą sveikatą, sako, kad reguliariai duodami kraujo jaučiasi atsigavę ir gyvybingesni.
 • Sumažina vėžio tikimybę. Duokite kraujo, kad sumažintumėte riziką susirgti vėžiu. Reguliarus kraujo davimas yra siejamas su sumažėjusia kepenų, plaučių, gaubtinės žarnos, skrandžio ir gerklės vėžio tikimybe. Rizika mažėja priklausomai nuo to, kaip dažnai donorai duoda kraujo.
 • Nemokamas sveikatos patikrinimas. Šalia visų jau išvardytų privalumų, donorui  nemokamai atliekamas sveikatos patikrinimas. Jiems pamatuojamas kraujo spaudimas, atliekamas hemoglobino lygio nustatymo testas bei medicininis patikrinimas. Taip pat ištiriama, ar donoras neserga rimtomis kraujo ligomis. Jei atsakymas teigiamas, donorui iš karto konfidencialiai apie tai pranešama.

Ko reikia, norint prisijungti prie šios kilnios akcijos?

 1. Geros nuotaikos.
 2. Asmens dokumento.
 3. Sverti ne mažiau, nei 50 kg.
 4. Būti nuo 18 iki 65 metų amžiaus.

 

KADA? 2016-10-05, nuo 10:00 iki 14:00

KUR? Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje (V. Krėvės pr. 84, Kaunas) II aukšto foje.

Projektų vadovė Neringa Lenčiauskaitė

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 220 svečių ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.dirbalogo.Zeimiologo.kaunoMuziejus logo.randu

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt