20160908.0#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai jau antrus metus vykstanti Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Europos sporto savaitė – tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais. Sporto savaitės sėkmę užtikrina dalyviai ir partneriai iš Europos valstybių, dalyvaujantys #BEACTIVE projekte.

#BEACTIVE tikslas – įtraukti kuo daugiau europiečių į sporto ir fizinio aktyvumo veiklas.

#BEACTIVE Europos sporto savaitė skirta skatinti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyviais. Kampanija siekiama suburti gyventojus, valdžios institucijas, įvairius sporto judėjimus, pilietinės visuomenės organizacijas ir privatųjį sektorių aptarti idėjas ir bendradarbiauti, kad kuo daugiau europiečių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs.

Todėl kviečiame visus 2016-09-15 dieną nuo 14:30 val. į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos sporto salę, besidomintį, o gal ir abejojantį, susipažinti ir išmėginti, kokia gali būti kovos menų (muaythai, kik bokso ir MMA) nauda.

Vaizdingu pristatymu ir įtraukiančiu dalyvavimu pasirūpins žymusis sportininkas ir jau dabar treneris Tadas "Lokys" Rimkevičius bei Tarptautinę Pasaulinę (IFMA) teisėjo kategoriją turintis ir Europos MuayThai federacijos (EMF) teisėjų komisijos narys Saulius Šeškevičius.

Projektų vadovė Neringa Lenčiauskaitė