20171028.0Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje įgyvendina tarptautinį projektą "Mokyklos –Europos Parlamento ambasadorės“, kuriame dalyvauja ir mūsų mokykla. Projekto tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje. Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo, tiek neformaliojo ugdymo priemonės.

Iki gegužės 22 dienos mokykloje vyks pamokos ir paskaitos, bus organizuojami renginiai įvairiomis temomis, susijusiomis su ES ir Europos Parlamento veikla, bus įsteigtas informacijos centras, kuriame mokiniai galės susipažinti su informacija apie Europos Sąjungą.

Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadoriaus vardas. Išrinktos aktyviausios mokyklos mokiniai bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre, o mokyklos mokytojai bus kviečiami į mokomuosius seminarus Briuselyje arba Strasbūre.

VeiklaAtlikti iki
Pamokų pagal modulius vedimas 2017-2018 mokslo metai
Teminiai renginiai 2017-2018 mokslo metai
Informacinio centro steigimas 2017 m. lapkritis
Europos dienos renginiai 2018 m. gegužės 7–11 d.
MEPA veiklos ataskaitos pateikimas 2018 m. gegužės 25 d.
Mokyklų vertinimas ir mokyklų – Europos Parlamento ambasadorių paskelbimas 2018 m. birželio 25 d.
Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių apdovanojimas 2018 m. rugpjūtis

Kviečiame mokinius aktyviai dalyvauti projekte!

Vyresnioji ambasadorė istorijos mokytoja L. Šližytė

Ambasadorės: