• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20180308.02018 metų kovo 8 dieną ketvirta pamoka vyko mokyklos II aukšto fojė. Dalyvavo gimnazijos klasių mokiniai. Susitikimo tema: „Lygios galimybės“. Mokiniams buvo pateikta informacinė medžiaga ir praktinė užduotis susijusi su lygių galimybių problema.

Prisiminėme judėjimo už moterų teises istoriją. Paminėjome 20 a. pradžios moteris, aktyviai dalyvavusias kuriant nepriklausomą Lietuvos valstybę. Diskutavome apie lyčių lygybės problemas Lietuvoje. Rėmėmės lyčių lygybės ekspertų, psichologų įžvalgomis esančiomis internetinėje erdvėje. Domėjomės moterų teises ir lygias galimybes Europos Sąjungoje reglamentuojančiais dokumentais. Mokiniai atliko praktinę užduotį, kuri suteikė galimybę diskutuoti ir priimti bendrą sprendimą.

Aktyviausiai dalyvavo 11 kl. mokinių atstovai.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė

Renginių nėra