Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20180623.02017 – 2018 m. mokslo metais KBPVM dalyvavo projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Projektą organizavo Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje. Įgyvendinant projektą mokytojams organizuoti seminarai kuriuose apžvelgtos aktualios ES temos: ES biudžetas, ES saugumo ir gynybos politika ir mažų šalių dalyvavimas joje, lyčių lygybė ir Moters diena.

Padedant įgyvendinti projekto uždavinius EP informacinis biuras pateikė penkis modulius, kurie apėmė temas nuo ES susikūrimo, raidos iki Europos ateities.

 

Įgyvendinant projektą mokykloje 10 ir 12 klasių mokiniams buvo vedamos istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokos, naudojant moduliuose parengtas temas. Į šių dalykų pamokas buvo integruojama ekonomikos, etikos, matematikos temos. Buvo organizuojami renginiai ir klasių valandėlės, kuriose su mokiniams kalbėta apie Žmogaus teises, ES vertybes, reikalavimus saugiam maistui ES, karjerą ES.

Pamokų ir užsiėmimų metu mokiniai įgijo naujų žinių, mokėsi naudotis turimomis žiniomis atliekant įvairias užduotis, bendradarbiaujant, aiškinantis iškilusius klausimus apie ES Parlamento priimamus sprendimus ir kokią įtaką tai daro mūsų kasdieniam gyvenimui. Kalbėjomės apie Lietuvos Respublikos ES parlamentarų veiklą, ES piliečių galimybę daryti įtaką priimamiems sprendimams.

Dalyvavimas projekte buvo naudingas mokiniams ir mokytojams. Projekto pamokose ir užsiėmimuose dalyvavo 9 kl., 10 kl., 11 kl., 12 kl. mokiniai. Projektas paskatino domėtis ES aktualijomis, priimamais sprendimais, galimybėmis naudotis ES piliečiams teikiamomis teisėmis. Socialinių mokslų kabinete renkama informacinė medžiaga apie ES leidžia domėtis vykstančiais procesais, migracija, integracija ir kt. Taip pat leidžia suprasti Lietuvos Respublikos parlamentarų ir visuomenės indėlį į ES šalyse vykstančiu procesus. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla dalyvaudama projekte tapo Europos Parlamento ambasadore ir buvo apdovanota tai patvirtinančia lentele.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja   Laima Šližytė

 

Nuotraukų galerija

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 343 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.dirbalogo.Zeimiologo.kaunoMuziejus logo.randu

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt