20181120.00002018 m. lapkričio 13-20 dienomis mokyklos mokinės Rūta Kirgetovaitė ir Nidem Palinauskaitė bei projektų vadovė Neringa Lenčiauskaitė ir geografijos mokytoja Ilona Urbonienė dalyvavo Erasmus projekte „Mokslo skruzdės“, kuris vyko Turkijoje, Antalijos mieste.

Kartu su Turkijos ir Lietuvos mokiniais gerąja patirtimi dalinosi Prancūzijos, Čekijos, Italijos ir Ispanijos komandos. Projekto dalyvius priėmė privatus Fen Bilimeri licėjus.

Viešnagės metu buvo pristatomos mokyklos, tiriamojo darbo analizė, sukurtas projekto logotipas, turkų mokiniai projekto dalyvius supažindino su šalies istorija, geografija, kultūra ir religija. Žinias apie Turkiją praplėtė aplankyti Antalijos istorijos ir etnografijos muziejai bei smėlio skulptūrų parkas, kuriame savo darbus yra palikusi ir Lietuva. Projekto dalyviams buvo skirtas didelis dėmesys, jo svarbą akcentavo ir Antalijos meras priėmimo metu.

Šis projektas – tai bendravimo ir bendradarbiavimo, gerų emocijų ir tobulėjimo šaltinis, tai langas į Europos ir Azijos žemynus.

Geografijos mokytoja Ilona Urbonienė