• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

mepaEuropos Parlamento Informacinis biuras Lietuvoje įgyvendina tarptautinį projektą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kuriame trečius metus dalyvauja ir mūsų mokykla. Projekto tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi ES priimamais sprendimais ir kasdienėmis aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu.

Programoje „MEPA“ numatytos formaliojo ir neformaliojo ugdymo priemonės. Vykdant šio projekto programą, mokykloje vyks integruotos pamokos, bus organizuojami teminiai renginiai, supažindinantys su ES istorija ir dabartinėmis aktualijomis, su Europos Parlamento veikla. Mokykloje įsteigtas informacinis centras (socialinių mokslų kabinete Nr. 302). Šalia kabineto, trečiame aukšte parengtas informacinis stendas, skirtas Europos Parlamento veiklai pristatyti, bibliotekoje skirta lentyna ES informaciniams leidiniams, skirtiems mokiniams, jaunimui ir visiems besidomintiems ES aktualijomis.

Vyresniosios ambasadorės:
Geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė
Teisės pagrindų vyresnioji profesijos mokytoja Rugilė Paulauskaitė- Pranaitė
Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė

2020.09.22, − 2020.10.22
Paroda, skirta Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

2020.09.15, − 2020.10.02
Paroda "Pauliui Širviui -100"