20171122.0Lapkričio mėn. 22 d. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos auklių specialybės pirmo ir antro kurso mokinės vyko į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą. Aptarnavimo paslaugų sektorinio praktinio mokymo centre lankė auklių rengimo praktinio mokymo pamokas, susipažino su puikia mokymo baze, dalinosi savo mokymosi patirtimi, stebėjo mokytojų veiklą bei naujus metodus dirbant su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Šiais metais auklių rengimo praktinio mokymo sektorių - darželį lanko 17 mažylių, kurių mamos mokosi Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre. Džiugu, kad mūsų mokyklos merginos iš karto rado bendrą kalbą su mažaisiais darželio vaikučiais, mokinėmis ir mokytojomis, kurios pakvietė dažniau atvykti ir dalintis darbo su mažaisiais patirtimi.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja eksperte Dalia Rimkevičiene