• Su Šv. Velykoms - vilties šviesios, pasitikėjimo galybės!

20170114.00Baigiantis kalendorinaims metams, lyg ir įprasta apžvelgti, kaip jie nugyventi, kas nuveikta ir įsukti laiko ratą su naujais siekiais bei viltimis.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos floristai nuo pat naujųjų mokslo metų pradžios intensyviai plėtė pažinimo ribas, lavino įgūdžius kurdami puokštes, kompozicijas iš skintų augalų.

Artėjant kalėdinėms šventėms sulaukėme daug prašymų padėti apipavidalinti visuomeninius interjerus, renginius. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetinei šventei, įvykusiai Raudondavario menų inkubatoriuje, buvo rengtasi net kelias savaites. Didelės darbų apimtys ir patirtas nuovargis su kaupu atsipirko, kuomet sukurti darbai buvo eksponuojami, o šventės organizatoriai neslėpė susižavėjimo ir nuoširdžiai dėkojo.

Teko nemažai paplušėti ir dekoruojant Kauno S. Daukanto progimnazijos erdves mokyklos jubiliejinei šventei.

Įspūdingas buvo F-6 gr. mokinės Erikos Kvietkauskaitės pasirodymas tarptautinėje parodoje-konkurse ,,Žiemos puokštė“. Sukurtam floristiniam koliažui ,,Augalais išausta taptatybė“ skirta I-oji vieta. Eriką dalyvavimui parengė profesijos vyr. mokytoja G. Lieguvienė.

Ryškus, įsimintinas buvo floristų dalyvavimas tarptautiniame renginyje ,“Įkvėpimo naktis“, kurio finalinė šventė vyko Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Patirtis, įgyta dirbant drauge su pripažintais mūsų šalies ir Eurpos meistrais, neįkainuojama, o ir pati renginio atmosfera, atsispindinti pavadinime, įkvėpė naujiems darbams, kūrybai, bendrystei.

Kūrybiškumas kyla iš dėmesingumo tikrovei, iš gebėjimo nuolat kintančioje šiandienoje išlaikyti pusiausvyrą ir įvertinus nueito kelio potyrius drąsiai brėžti naujus hotizontus. Kviečiame drauge su mokyklos floristais pasidžiaugti nuveiktais darbais ir leistis į naują kelionę laiko ratu.

Profesijos mokytoja ekspertė Jolanta Malijonienė