Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20170114.00Baigiantis kalendorinaims metams, lyg ir įprasta apžvelgti, kaip jie nugyventi, kas nuveikta ir įsukti laiko ratą su naujais siekiais bei viltimis.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos floristai nuo pat naujųjų mokslo metų pradžios intensyviai plėtė pažinimo ribas, lavino įgūdžius kurdami puokštes, kompozicijas iš skintų augalų.

Artėjant kalėdinėms šventėms sulaukėme daug prašymų padėti apipavidalinti visuomeninius interjerus, renginius. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kasmetinei šventei, įvykusiai Raudondavario menų inkubatoriuje, buvo rengtasi net kelias savaites. Didelės darbų apimtys ir patirtas nuovargis su kaupu atsipirko, kuomet sukurti darbai buvo eksponuojami, o šventės organizatoriai neslėpė susižavėjimo ir nuoširdžiai dėkojo.

 

Teko nemažai paplušėti ir dekoruojant Kauno S. Daukanto progimnazijos erdves mokyklos jubiliejinei šventei.

Įspūdingas buvo F-6 gr. mokinės Erikos Kvietkauskaitės pasirodymas tarptautinėje parodoje-konkurse ,,Žiemos puokštė“. Sukurtam floristiniam koliažui ,,Augalais išausta taptatybė“ skirta I-oji vieta. Eriką dalyvavimui parengė profesijos vyr. mokytoja G. Lieguvienė.

Ryškus, įsimintinas buvo floristų dalyvavimas tarptautiniame renginyje ,“Įkvėpimo naktis“, kurio finalinė šventė vyko Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Patirtis, įgyta dirbant drauge su pripažintais mūsų šalies ir Eurpos meistrais, neįkainuojama, o ir pati renginio atmosfera, atsispindinti pavadinime, įkvėpė naujiems darbams, kūrybai, bendrystei.

Kūrybiškumas kyla iš dėmesingumo tikrovei, iš gebėjimo nuolat kintančioje šiandienoje išlaikyti pusiausvyrą ir įvertinus nueito kelio potyrius drąsiai brėžti naujus hotizontus. Kviečiame drauge su mokyklos floristais pasidžiaugti nuveiktais darbais ir leistis į naują kelionę laiko ratu.

Profesijos mokytoja ekspertė Jolanta Malijonienė

Nuotraukų galerija

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 66 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob