• Svarbiausi dalykai akimis nematomi, o didžiausi stebuklai telpa delne...

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

Žiemos priėmimas

Nuo 2021 m. vasario mėn. 3d. – 15d. vyksta priėmimas į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą. Norintieji įgyti ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybę ( pagal pirminio ir tęstinio mokymo programas) prašymus kviečiame registruoti per LAMA BPO sistemą. https://profesinis.lamabpo.lt

Mokymo sutarčių sudarymas su pakviestaisiais mokytis 2021 m. vasario 18d. – 19d.

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI PRIIMAMI Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje, 204 kabinete.

Baigusius 8 klases mokinius priimame į I gimnazijos klasę (9 klasę).

Baigusius 9 klases mokinius priimame į II gimnazijos klasę (10 klasę).

Priimame be stojamųjų egzaminų. Mokslas nemokamas.

Stojantieji pateikia:

1. Prašymą, kuris pildomas mokykloje
  2. Įgyto išsilavinimo pažymėjimą;
  3. Sveikatos pažymėjimus (086/a ir 027-1/a formos);
  4. Keturias fotonuotraukas (3×4 cm);
  5. Pasą, gimimo liudijimą ar kitą asmens tapatybės dokumentą ir jo kopiją.

Dvejus metus (I – II gimnazijos klasės) mokiniai mokysis pagal pagrindinio ugdymo programą bei susipažins su mokykloje rengiamomis pirminio profesinio rengimo programomis. Baigę gimnazijos II klasę (10 klasių) mokiniai įgis pagrindinį išsilavinimą ir galės pasirinkti vieną iš profesinio mokymo programų ir mokytis jos kartu su vidurinio ugdymo programa III-IV gimnazijos klasėse (11-12 kl.)

Mokiniai mokysis visų 9-10 klasės bendrojo ugdymo dalykų bei profesijos mokymo modulių:

• dorinis ugdymas;
  • lietuvių kalba ir literatūra;
  • matematika;
  • užsienio kalba (1-oji)
  • užsienio kalba (2-oji)
  • biologija;
  • chemija;
  • fizika;
  • istorija;
  • informacinės technologijos;
  • pilietiškumo pagrindai;
  • geografija;
  • ekonomika ir verslumas;
  • dailė;
  • muzika;
  • fizinis ugdymas;
  • profesinio mokymo moduliai. Jie skirti tam, kad mokiniai susipažintų su mokykloje rengiamomis profesijomis.

V. Krėvės pr. 84, Kaunas Tel. (8 37) 31 05 19