Biudžetinė įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla(@)kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

Mokslas nemokamas. Mokytis priimami turintys vidurinį išsilavinimą arba išklausę vidurinio ugdymo kursą. Specialybė įgyjama per 2 metus. Suteikiamos socialinės garantijos.

Kompetencijos

Baigę mokymo programą įgysite gebėjimus ir kompetencijas:

1. Išmanyti nekilnojamo turto rinką.
  2. Padėti savininkams susivokti esamoje rinkos situacijoje ir nustatyti priimtiną pradinę derėjimosi kainą.
  3. Tinkamai vesti derybas su klientais.
  4. Kaupti informaciją apie parduodamus bei išnuomojamus būstus, surasti pirkėją.
  5. Reklamuoti parduodamą ar nuomojamą nekilnojamąjį turtą.
  6. Parengti potencialių pirkėjų sąrašus, nurodant jų pageidaujamos prekės rūšį, vietovę ir kainą.
  7. Lydėti klientą apžiūrėti vietovę ir turtą.
  8. Rengti ir kaupti įvairią informaciją apie pastatų juridinę priklausomybę, apie pastatą esančios žemės sklypą, sklypo formavimo istoriją ir perspektyvas.
  9. Įkurti savo individualią įmonę.

Karjera

Tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant gyvenamąsias bei komercinės paskirties patalpas ir žemę; bendradarbiavimas su notarų biurais, miestų architektais, žemėtvarkos skyrių darbuotojais; informacijos apie parduodamus bei išnuomojamus pastatus kaupimas; pirkėjo paieška, suradimas ir juridinės dokumentacijos parengimas; visuminės pirkinio kainos, į kurią įtraukiami mokesčiai, pradiniai ir paskesnieji mokėjimai (hipotekos, procentus ir oficialūs mokesčiai) apskaičiavimas.

Mokymo programa

Profesinio mokymo dalykaiValandosBendrieji profesinio mokymo dalykaiValandos
Nekilnojamo turto agento veikla 200 Ekonomikos ir verslo pagrindai 60
Nekilnojamo turto kadastras ir registras 100 Civilinė sauga 20
Kompiuterinis dokumentų valdymas 60 Estetika 20
Verslo korespondencija 40 Lietuvių kalbos kultūra ir specialybės kalba 40
Įmonės ir individualios veiklos organizavimas 60 Kūno kultūra 100
Darbuotojų sauga ir sveikata 40
Nekilnojamo turto vadybos pagrindai 185
Elektroninis duomenų apdorojimas 150
Specializuota užsienio kalba 120
II-oji užsienio kalba (rusų) 110
Civilinės teisės pagrindai 95
Dalykinio bendravimo ir derybų pagrindai 100
Kompiuterinė grafika 60
Bendravimo psichologija 60
Statybinė braižyba ir brėžinių skaitymas 60
Bendros žinios apie pastatus 100
Marketingas 100
Praktika 600

Pageidaujant dirbantiems mokiniams, mokymas gali vykti pameistrystės forma.

Jeigu esate praktikuojantis NT agentas (brokeris) - Jums profesionalai patars apie sutarčių rūšis, padės ir išmokys įvertinti NT objektus, parengti ataskaitas, supažindins su geriausių JAV ir Europos brokerių pardavimo metodikomis bei praktikomis. NT agentų veiklos pamokų metu seksime ir vertinsime Jūsų parduodamų NT objektų progresą, mokysime parengti savininkus ir objektus, kad objektai taptų patraukliausi rinkoje. Dalykinio bendravimo paskaitų metu - lavinsime pardavimo ir derybų įgūdžius.

Jeigu įgijote kitą specialybę arba esate ją baigiantis - Jums parengta medžiaga yra nuo pačių pagrindų: kadastras ir registras, pastatų rūšys, NT agentų sritys, dalykinis bendravimas ir daug kitų svarbių sričių pradedančiajam. Paskaitų metu kartu su praktikuojančiais NT profesionalais seksime ir vertinsime realiai parduodamų NT objektų progresą, mokysime parengti savininkus ir objektus, kad objektai taptų patraukliausi rinkoje.

Specialybės mokytojai -  Ernestas Adomaitis - NT srityje dirba nuo 2008 m., RealGame partneris, Artūras Šedys - NT srityje dirba nuo 2013 m., RealGame partneris, Taiga Vanagienė - NT ekspertė, dirba agentūroje "Latava". Tai ilgametę patirtį turintys nekilnojamojo turto profesionalai.

Per dvejus metus įgysite 25 metų bendrą mokytojų patirtį parduodant/nuomojant gyvenamąjį NT ir sklypus.