Biudžetinė įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla(@)kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

Informaciją teikia
Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Janina Bujanauskienė (el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ir
Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė (el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Kompetencijų vertinimas

Siekiant užtikrinti kokybišką ir nešališką asmens įgytų profesinių kompetencijų vertinimą, kompetencijų vertinimo procesas atskirtas nuo profesinio mokymo proceso ir sukurta galimybė kompetencijas vertinti akredituotam socialiniam partneriui, kitam Lietuvos Respublikos juridiniam asmeniui, kitos valstybės narės juridiniam asmeniui arba juridinio asmens statuso neturinčiai organizacijai ar jų padaliniui. Akredituotai kompetencijų vertinimo institucijai suteikiama teisė vertinti kompetencijas, įgytas mokantis pagal formaliojo, neformaliojo profesinio mokymo programas, darbo veiklos ar savišvietos būdu. Akredituotą kompetencijų vertinimo instituciją profesinio mokymo teikėjas pasirenka teisės aktų nustatyta tvarka. Akredituotų kompetencijų vertinimo institucijų sąrašas skelbiamas Švietimo ir mokslo ministerijos interneto svetainėje ir Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro interneto svetainėje. Nustatant vieno asmens kompetencijų vertinimo išlaidas, vadovaujamasi Kompetencijų vertinimo lėšų skaičiavimo vienam asmeniui metodika, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu. Asmens kompetencijų vertinimo kaina tvirtinama kasmet.

Asmens įgytų kompetencijų vertinimo tvarkos aprašas

Buitinių paslaugų skyrius

Verslo skyrius

Specialybės po 10 klasių