Mokslas nemokamas.

Mokytis priimami turintys vidurinį išsilavinimą arba išklausę vidurinio ugdymo kursą. Specialybė įgyjama per 7 mėnesius.

Programos apimtis 45 kreditai (tęstiniam profesiniam mokymui 35 mokymosi kreditai).

Suteikiamos socialinės garantijos.

Mokiniai įgis šias kompetencijas:

1. Pažinti profesiją.
  2. Saugiai elgtis ekstremaliose situacijose.
  3. Reguliuoti fizinį aktyvumą.
  4. Tausoti sveikatą ir saugiai dirbti.
  5. Vykdyti informacijos paiešką apie organizuotas turistines keliones ir turizmo paslaugas informacinėse sistemose.
  6. Teikti informaciją klientams organizuotų turistinių kelionių ir turizmo paslaugų teikimo klausimais.
  7. Pasiūlyti organizuotą turistinę kelionę pagal individualius klientų poreikius.
  8. Parengti organizuotos turistinės kelionės sutartį ir (ar) turizmo paslaugų teikimo sutartį.
  9. Formuoti darbinius įgūdžius realioje darbo vietoje.

Pasirenkamosios kompetencijos

1. Teikti informaciją klientams apie turizmo paslaugas Lietuvoje.
  2. Formuoti turistinių kelionių po Lietuvą paslaugų rinkinių pasiūlymus pagal kliento poreikius.
  3. Teikti informaciją klientams apie verslo turizmo paslaugas.
  4. Formuoti verslo turizmo paslaugų rinkinių pasiūlymus pagal kliento poreikius.

Karjera

Asmuo, įgijęs kelionių pardavimo agento kvalifikaciją, galės dirbti kelionių organizavimo, turizmo paslaugų pardavimo įmonėse, kelionių agentūrose, turizmo informacijos centruose, užsiimti kelionių pardavimo agento veikla.

Praktika ir bendradarbiavimas

Kauno gidų draugija „Gidas“, Jonavos krašto muziejus, Kauno Jaunųjų turistų centras, Kauno miesto muziejus, Vytauto Didžiojo karo muziejus, UAB Kauno viešbutis, ParkInn, IĮ Camping Car.

Modulinė mokymo programa

Privalomieji moduliai

Kreditai

Įvadas į profesiją* 1
Informacijos paieška ir klientų konsultavimas organizuotų turistinių kelionių ir turizmo paslaugų teikimo klausimais 15
Organizuotų turistinių kelionių ir turizmo paslaugų rinkinių teikimas 15
Įvadas į darbo rinką 5

Pasirenkamieji moduliai*

Turizmo po Lietuvą paslaugų pardavimas 5
Verslo turizmo paslaugų pardavimas 5

Privalomos kompetencijos*

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose 1
Fizinio aktyvumo reguliavimas 1
Darbuotojų sauga ir sveikata 2

Siekiant įgyti kvalifikaciją pasirenkame vieną 5 kreditų pasirenkamojo modulio kompetenciją.

* Šie moduliai vykdant tęstinį profesinį mokymą neįgyvendinami, o darbuotojų saugos ir sveikatos bei saugaus elgesio ekstremaliose situacijose mokymas integruojamas į kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirtus modulius.