Biudžetinė įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla(@)kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

• Kviečiame į Kalėdinę mugę gruodžio mėn. 12 d. 11:30 - 15:00

Programa skirta rengti kelionių agentą, sugebantį dirbti profesionaliai, atsakingai, ir savarankiškai sugebantį parduoti turizmo produktus ir atskiras turizmo paslaugas: identifikuoti potencialų klientą, išaiškinti jo poreikius remdamasis geru turizmo paslaugų ir produktų pažinimu.

Mokiniai įgis šias kompetencijas:

• konsultuoti apie turizmo paslaugas;
  • informuoti klientą apie jo teises ir pareigas;
  • konsultuoti klientus apie lankomas šalis ir turistinius objektus;
  • pasirengti darbo vietą svetingam klientų aptarnavimui;
  • organizuoti turizmo paslaugų pardavimo procesą;
  • kurti kelionės organizavimo įmonės įvaizdį;

Galės dirbti:

• kelionių agentūrose;
  • informaciniuose turizmo centruose.

Kelionių agentai moka naudotis šiuolaikine biuro technika, organizuoti rinkodarines priemones, tvarkyti paslaugų pardavimo dokumentus, turizmo paslaugų pardavimų apyskaitą ir pildyti statistines formas.

Siekiant šių tikslų būsimieji kelionių agentai teoriniuose užsiėmimuose mokomi: parduoti turizmo paslaugas remiantis teisine baze, teikti klientui neklaidinančią teisingą informaciją, kalbėti taisyklingai lietuvių kalba, teikti informaciją užsienio kalba, vadovauti pokalbiui, spręsti konfliktines situacijas, dirbti su informaciniais technologiniais įrengimais, organizuoti keliones, organizuoti darbą turizmo įmonėje, valdyti turizmo įmonės dokumentus ir kitų dalykų.

Praktinis mokymas vykdomas mokyklos praktinio mokymo klasėse, laboratorijose, bei turizmo įmonėse. Praktinio mokymo metu įtvirtinami ir tobulinami turizmo įmonių aptarnavimo įgūdžiai, kelionių organizavimas, įmonių apskaitos dokumentų tvarkymas, turizmo paslaugų pardavimas, darbas su informaciniais technologiniais įrengimais, kelionių maršrutų sudarymas, klientų laisvalaikio organizavimas, turizmo paslaugų pardavimas ir kiti gebėjimai.

Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu. Baigusiajam suteikiama kelionių agento kvalifikacija.

Programa skirta asmenims, turintiems pagrindinį (330081204, mokslas trunka 3 metus) ar vidurinį (440081204, mokslas trunka 2 metus) išsilavinimą.

Skaityti daugiau