Biudžetinė įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla(@)kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

pavaduotoja
Direktorės pavaduotoja ugdymui S.Vyšniauskaitė
GailiunasDirektorės pavaduotojas infrastruktūrai R.Gailiūnas

StankevicieneGimnazijos skyriaus vedėja V.Stankevičienė
Bujanauskiene
Buitinių paslaugų skyriaus vedėja V.Bujanauskienė
Stunzeniene
Verslo skyriaus vedėja L.Kaubrienė-Stunžėnienė

Administracija

Direktorė  Sniega Marčiukaitienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Vyšniauskaitė
Direktorės pavaduotojas
infrastruktūrai
Mokymo dalies administratorė Giedra Stulgaitienė (8 37) 310519 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Mokyklos tarybos pirmininkė

Gimnazijos skyrius

Skyriaus vedėja Vita Stankevičienė

Buitinių paslaugų skyrius

Skyriaus vedėja

Vilija-Janina Bujanauskienė

Verslo skyrius

Skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė

Mokyklos taryba

Mokyklos taryba yra aukščiausia mokyklos savivaldos institucija. Taryba telkia mokyklos mokinių, mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendruomenę, vietos bendruomenę demokratiniam mokyklos valdymui, padeda spręsti mokyklai aktualius klausimus, direktoriui atstovauti teisėtiems mokyklos interesams.

Mokyklos tarybos sudėtis:

• Vilija Zolubienė – mokytoja metodininkė - mokyklos tarybos pirmininkė
  • Giedra Stulgaitienė – vietos bendruomenės atstovė, mokyklos tarybos sekretorė
  • Jūratė Savickienė – vyr. mokytoja, narė
  • Jolanta Malijonienė – profesijos mokytoja ekspertė, narė
  • Giedrė Lieguvienė - vyr. profesijos mokytoja - narė
  • Sandra Jasionytė - DPT-7 gr. mokinė - mokinių tarybos pirmininkė, narė
  • Gintarė Balevičiūtė - AK-7 gr. mokinė - mokinių tarybos sekretorė, narė
  • Aušra Ginetienė - KA-5 gr. mokinio Deivido Gineto mama, tėvų komiteto narė
  • Laima Grigaitienė - KA-5 gr. mokinės Kotrynos Grigaitytės mama, tėvų komiteto narė

Mokyklos tarybos veiklos planas

Mokytojų tarybos nuostatai

Darbo taryba

Darbo tarybos pirmininkė – Rugilė Paulauskaitė Pranaitė, profesijos mokytoja, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo tarybos sekretorė – Daiva Virginija Ščiukienė, dirbtuvių vedėja

Mokinių taryba

Mokinių tarybos veiklą kuruoja socialinė pedagogė – Nijolė Ganusauskienė

Mokinių tarybos sudėtis

Mokinių tarybos veiklos planas

Mokinių tarybos nuostatai

Metodinės grupės

Metodinė grupė – mokykloje veikianti mokytojų grupė, sudaryta pagal mokykloje organizuotus skyrius. Metodinės veiklos tikslas – siekti nuolatinio mokytojų profesinės kompetencijos augimo ir švietimo proceso veiksmingumo užtikrinimo.

Metodinės veiklos uždaviniai:

1. Užtikrinti metodinį ir dalykinį mokytojų bendradarbiavimą;
  2. Skleisti pedagogines ir metodines naujoves, dalytis gerąja pedagogine patirtimi, skatinti ją.

Verslo metodinė grupė

Pirmininkė Nijolė Rukšėnienė

Veiklos planas

Buitinių paslaugų specialybių metodinė grupė