• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

pavaduotoja
Direktorės pavaduotoja ugdymui S.Vyšniauskaitė
GailiunasDirektorės pavaduotojas infrastruktūrai R.Gailiūnas

StankevicieneGimnazijos skyriaus vedėja V.Stankevičienė
Bujanauskiene
Buitinių paslaugų skyriaus vedėja V.Bujanauskienė

Administracija

Direktorė  Sniega Marčiukaitienė
Direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Vyšniauskaitė
Direktorės pavaduotojas
infrastruktūrai
Mokymo dalies administratorė Giedra Stulgaitienė (8 37) 310519 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vadovų dienotvarkės

Vadovo, jo pavaduotojų įstaigoje viešų susitikimų, kuriuose, be įstaigų darbuotojų, dalyvauja ir kiti privačių interesų turintys asmenys, neplanuojama.

Gimnazijos skyriaus darbuotojai

Skyriaus vedėja Vita Stankevičienė

Buitinių paslaugų skyriaus darbuotojai

Skyriaus vedėja

Vilija-Janina Bujanauskienė

Verslo skyriaus darbuotojai

Skyriaus vedėja

Priimamojo darbo grafikas

Asmenys priimami:

Pirmadieniais ir trečiadieniais - 10:00 - 12:00

Antradieniais ir ketvirtadieniais - 13:00 - 15:00

Mokyklos taryba

Mokyklos taryba (kolegialus valdymo organas)

2020-11-03

2020-03-12

2019-06-12

2019-04-08

Mokyklos taryba (savivalda)

Darbo taryba

Darbo tarybos pirmininkė – Rugilė Paulauskaitė Pranaitė, vyr. profesijos mokytoja, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo tarybos sekretorė – Dovilė Šležaitė, vyr. profesijos mokytoja

Mokinių taryba

Mokinių tarybos veiklą kuruoja socialinė pedagogė – Nijolė Ganusauskienė

Mokinių tarybos sudėtis

Mokinių tarybos veiklos planas

Mokinių tarybos nuostatai

Metodinės grupės

Metodinė grupė – mokykloje veikianti mokytojų grupė, sudaryta pagal mokykloje organizuotus skyrius. Metodinės veiklos tikslas – siekti nuolatinio mokytojų profesinės kompetencijos augimo ir švietimo proceso veiksmingumo užtikrinimo.

Metodinės veiklos uždaviniai:

• Užtikrinti metodinį ir dalykinį mokytojų bendradarbiavimą;
  • Skleisti pedagogines ir metodines naujoves, dalytis gerąja pedagogine patirtimi, skatinti ją.

Verslo metodinė grupė

Pirmininkė Rūta Rutkauskienė

Veiklos planas

Buitinių paslaugų specialybių metodinė grupė